Hrady, zámky, kaštiele a ostatné pamiatky na Slovensku
Momentálne si môžete prezerať 281 pamiatok z 9586 všetkých pamiatok SR.
Hlavná stránka » Kalendár akcií » Brigáda na hrade Čabraď

Brigáda na hrade Čabraď

30. jún 2006 - 2. júl 2006

hrad Čabraď
Brigáda sa ruší pre nedostatočný počet účastníkov. Bacil.

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

Cez vikend 21.-23.10. mame

Cez vikend 21.-23.10. mame brigadu na hrade Cabrad. Je to jesenna brigada ktoru robime v spolupraci s trampami, cez den praca, vecer s gitarou pri ohni...Posledna tohtorocna "velka" akcia, potom uz len male dorabky mozno budu. Praca zalezi od mnozstva ludi, pocasia a hlavne od toho - ci nam obec konecne po roku dopravi drevo na stavbu krovu...uz je to hadam 5 pokus. (drevo je kupene a zlozene v miestnom druzstve...)

mcdba certification - mcitp certification - mcp 70-270

Zámok Bojnice, že je krém

Zámok Bojnice, že je krém krajiny hradu plodiny nie je náhoda, "hovorí organizátor festivalu zámok Jozef Mikuláš Pálffy: keď komunisti zanedbáva veľa pamiatok a historických pamiatok ako vec doktríny, nike sunglasses Bojnice bol skutočne využitý lídrov za víkend a útek súkromné konferenčné centrum. Ako výsledok, Bojnice leskly, zatiaľ čo ostatné hrady sa začali rozpadať.

www.zamky.sk   www.slovaktourservice.sk   www.pamiatky.net
Tento portál bol vytvorený s finančnou pomocou Európskej únie. Za obsah tohto portálu je výhradne zodpovedný server Zamky.sk - Pamiatky.net a za žiadnych okolností nemôže byť povaožvaný za stanovisko Európskej únie. RSS
© 2007 Copyright Zamky.sk - Pamiatky.Net,