Hrady, zámky, kaštiele a ostatné pamiatky na Slovensku
Momentálne si môžete prezerať 281 pamiatok z 9586 všetkých pamiatok SR.
Hlavná stránka » Stalo sa na hradoch » Deštrukcia na Tematíne

Deštrukcia na Tematíne

Od návštevníka našej stránky p.Štefana Zurava sme dostali správu Z hradu Tematín.

Niekedy pred polovicou júna sa tam zrútil vnútorný múr románskeho paláca. Našťastie k ďalšiu deštrukciu nespôsobil, ale aj tak je to veľká škoda, najmä preto že sa to stalo v najstaršej časti hradu.

 

Ak budete mať ďalšie informácie o tomto nešťastí, informujte nás.

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

Billy Blaze Svoje

Billy Blaze Svoje pripomienky hovoriť "svojej krajiny", zistí, že nie ste indickej, takže vaše rady pre seba. Táto otázka je vyslaný do Yahoo Indii pre Indy a my nepotrebujeme vaše nevyžiadané rady. Mind svojej vlastnej krajine. JN0-331 Konverzia agenda v Indii je lesť odcudziť domorodci z ich vlastnej kultúre a histórii. Kresťania a moslimovia budú považované za domorodcami, keď oni sami veria, že sa domorodci. Čo máme v súčasnosti vidieť je pre Indiu moslimovia tvoria falošné rodokmene ukázať niektoré arabské predkov v ich génoch ukazuje na skutočnosť, že považujú iseb za svojich kolegov indiánmi ako podradné. Podobne vo kresťania Goa výrobe niektorých portugalských predkov odcudziť sa z Indie. Nie je to Indovia, ktorí sú odcudziť ich, ale oni sú odcudziť sa od Indiánov. hp certification A prevod na náboženstvo cudzieho pôvodu nikdy nesúvisí z politiky, pretože ľudia, ktorí konvertujú stratí puto s históriou národa. Ich hrdinovia sú niektoré mýtické hrdinu cudzieho pôvodu, ktorí nemajú nič spoločného s nimi, alebo indickú históriu. Infact v niektorých prípadoch ich hrdinovia sú darebáci indických dejín, ako vyplýva zo skutočnosti, že sa indickí moslimovia obdivovať Aurangzeb, ktorí mučili a popravili státisíce Indov a kresťania uctievajú Goa tzv svätý, ktorý bol zodpovedný za inkvizície na ich vlastné predkovia premeniť ich na kresťanstvo. itil v3 certification Tak to nás nezmysly o udržanie sekulárneho charakteru, kedy indický pseudo-sekularizmus nie je nič iného ako zámienka k znásilňovaniu a prečerpávanie India vydelením nás ďalšie a ospravedlnením pre konverziu viac ľudí.

There is an article at

There is an article at makemoneywithsixplus.com that gives great insight to foundational elements when it comes to being able to successfully make money on the internet. There is an article at makemoneywithsixplus.com that gives great insight to foundational elements when it comes to being able to successfully make money on the internet. There is an article at makemoneywithsixplus.com that gives great insight to foundational elements when it comes to being able to successfully make money on the internet. There is an article at makemoneywithsixplus.com that gives great insight to foundational elements when it comes to being able to successfully make money on the internet. There is an article at makemoneywithsixplus.com that gives great insight to foundational elements when it comes to being able to successfully make money on the internet.
pass 4 sure \ pass4sure 70-673 \ pass4sure 70-621 \ pass4sure 77-604 \ pass4sure 83-640 \ pass4sure 70-518 \ pass4sure mb7-843 \ pass4sure 70-285 \ pass4sure 70-235 \ pass4sure mb7-841 \ pass4sure mb6-818 \ pass4sure 70-447 \ pass4sure 70-583 \ pass4sure mb2-634 \ pass4sure 70-548 \ pass4sure 70-444 \ pass4sure mb3-527 \ pass4sure 77-603

www.zamky.sk   www.slovaktourservice.sk   www.pamiatky.net
Tento portál bol vytvorený s finančnou pomocou Európskej únie. Za obsah tohto portálu je výhradne zodpovedný server Zamky.sk - Pamiatky.net a za žiadnych okolností nemôže byť povaožvaný za stanovisko Európskej únie. RSS
© 2007 Copyright Zamky.sk - Pamiatky.Net,